Rychlá zpráva
Telefon +420 774 428 882

Natěračské práce natěrači Olomouc

Natěrači Olomouc provádí: nátěry dřevěných, kovových a dalších materiálů, jako jsou nátěry podlah, plotů, zárubní, dveří, oken, fasád, vnitřních i vnějších ploch atd. Vše přání zákazníka, za rozumnou cenu, rychle a kvalitně.

Natěračské práce v Olomouci a okolí

Vždy nejde jen okrásu. Nátěry veškerých podkladů nemají jen estetický význam, ale především význam ochranný. Materiál, neošetřený vůči vlivům vnějšího prostředí, daleko rychleji podléhá zkáze, a to nejen na povrchu. Tomu je potřeba zabránit vhodným nátěrem.

Jak postupují natěrači Olomouc ?

Ve většině případů nejprve odstraníme starý nátěr, opravíme nedostatky a vybrousíme. Následuje dvojitý nátěr základní barvou a poté teprve vrchní nátěr.

U dřeva můžeme postupovat jako u většiny podkladů, nebo ho můžeme ošetřit a zviditelnit jeho přirozenou krásu.

Při nátěru podlah musíme vybírat materiál odolný vůči oděru, popřípadě i vůči povětrnostním vlivům. Nanášíme 2–3 vrstvy.

U kovových podkladů se především snažíme nátěrem zabránit korozi. I zde, jako u všech podkladů, je důležitá už příprava materiálu před samotným nátěrem. Tu provádíme jak jinak než antikorozní barvou.

  • Nátěry oken
  • Nátěry dveří a zárubní
  • Nátěry plotů a zábradlí
  • Nátěry radiátorů
  • Nátěry betonových podlah
  • Nátěry kovových konstrukcí

Nátěry fasád Olomouc

Jako u nátěrů ostatních podkladů, má také fasádní nátěr estetický i ochranný význam. V první řadě, by se neměla zanedbat penetrace pro zpevnění a sjednocení savosti podkladu, která má podstatný vliv na celkovou kvalitu a trvanlivost budoucího nátěru.
Standardní akrylátové fasádní barvy jsou odolné vůči vnějším, povětrnostním vlivům, nicméně mají mírně horší paropropustnost a více se špiní, nežli kvalitnější fasádní barvy. Jsou ovšem cenově nejdostupnější variantou.
Silikátové fasádní barvy reprezentují zlatou střední cestu. Mají dobrou paropropustnost, méně se špiní a jsou i finančně dostupnější, nežli silikonové. Nicméně nedosahují takové voděodolnosti a pružnosti, jako materiály silikonové.
Silikonové fasádní barvy mají vysokou voděodolnost, paropropustnost a také se nejméně špiní. Jsou tedy nejlepší, ale bohužel i nejdražší volbou pro Vaši fasádu.

Malíř Brno

Poptávkový / kontaktní formulář

Pošlete nezávaznou poptávku, zeptejte se na cokoli.

Jméno*
Telefon*
Firma
E-mail*
Požadavek / Zpráva*
Působíme i v Brně:    Malíři Brno | Malíři pokojů Brno